Odbiornik nawigacji satelitarnej HGPST T-ET jest przeznaczony do montażu w platformach bojowych. Został zaprojektowany tak, aby mógł współpracować z nawigacją inercyjną, komputerem pokładowym, radiostacjami oraz innymi urządzeniami teleinformatycznymi. Jego głównym przeznaczeniem jest montaż w czołgach oraz pojazdach zbudowanych na ich bazie.

Odbiornik umożliwia prace zarówno w kodzie cywilnym C/A, jak i kodzie wojskowym P(Y). Pracuje na dwóch częstotliwościach: L1 oraz L2. Umożliwia pracę na dwunastu kanałach.

www.wadowice.malopolska.pl

Posiada wbudowany moduł SAASM zapobiegający odbieraniu sfałszowanych sygnałów nawigacyjnych. Urządzenie zostało stworzone w oparciu o standardy NATO i Polskie Normy Obronne. Dzięki standaryzacji, może w pełni współpracować z innymi systemami znajdującymi się w innych platformach bojowych na polu walki.

Odbiornik wykorzystuje systemy współrzędnych WGS-84, MGRS oraz UTM. Synchronizacja czasu urządzenia odbywa się zgodnie ze standardem STANGA4430. Posiada standaryzowane interfejsy USB, RS232 oraz RS422.

Klucze kryptograficzne ładowane są zgodnie ze światowymi standardami KYK-13, KOI-18, AN/CZY-10, DS. 101 oraz DS 102. Konstrukcja odbiornika jest bardzo wytrzymała, przez co staje się on odporny na urazy oraz wibracje pochodzące z pola walki.

Wraz z odbiornikiem dostarczane jest oprogramowanie, które pozwala na konfigurację urządzenia za pomocą interfejsu USB. Oprogramowanie umożliwia analizę danych pochodzących z urządzenia, wizualizację przebytych tras oraz zmianę interfejsu użytkownika, tak aby optymalnie i ergonomicznie dopasować je do danej platformy bojowej, w której odbiornik został zainstalowany.

naprawa ekspresów do kawy DeLonghi studia podyplomowe wizaż i stylizacja